Meny
Meny

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Glada Jyckar. Du är välkommen att kontakta oss via vårt kontaktformulär, mejl eller telefon.

Vi kan ibland vara svåra att få tag på via telefon eftersom vi jobbar oregelbundna tider och ofta är upptagna med kurser och privatträningar. Vi tar också “helg” på oregelbundna tider (eftersom vi ofta jobbar när majoriteten har helg).

Lämna därför ett meddelande på mobilsvar så återkommer vi så fort vi kan!

VÄLKOMNA!

Kontaktuppgifter

Kicki Fellstenius, fd Kjellberg Wramner (Bromma)
Hundpsykolog, hundcoach/hundinstruktör, hundbeteendevetare, samt grundare/ägare till Glada Jyckar
kicki@gladajyckar.se
070-6824347

Mari Ringkvist (Bromma och Hammarby Sjöstad)
Hundcoach/hundinstruktör, SNWK-instruktör, hundbeteendevetare och hundpsykolog
mari@gladajyckar.se
073-9528081

Fanny Modig (Stockholm City)
Fanny är föräldraledig till 2020-03-31
Hundcoach/hundinstruktör och hundpsykolog
fanny@gladajyckar.se
070-3651651

Rebecca Rudhe (Bromma och Hunduddens träningscenter)
Hundcoach/hundinstruktör och etolog
rebecca@gladajyckar.se
0735-372681

Mikaela Tonneman (Bromma)
Hundcoach/hundinstruktör, hundbeteendevetare och hundpsykolog
mikaela@gladajyckar.se
076-8619006

Fredrik Karlsson (Täby/Danderyd)
Hundcoach/hundinstruktör och hundpsykolog
fredrik@gladajyckar.se
0730-274954

Cecilia Strömberg (Bromma)
Hundcoach/hundinstruktör
cecilia@gladajyckar.se
0708-177732

Pernilla Petersson (Lidingö och Hundudden)
Hundcoach/hundinstruktör och hundpsykolog
pernilla@gladajyckar.se
0768-243010

Albin Wramner
Webmaster
albin@gladajyckar.se
076-0220207

info@gladajyckar.se (eller använd kontaktformuläret ovan) eller kurs@gladajyckar.se.

Övrig information

Alla kursanmälningar görs via bokningsformuläret på respektive kurs.
www.gladajyckar.se
www.facebook.com/gladajyckar
I
nstagram: @gladajyckar #gladajyckar

Bankgiro: 849-2605
Swish: 123 123 9771

Organisationsnummer: 559028-1829 – Innehar f-skattesedel
Moms/VAT: SE559028182901

Glada Jyckar grundades 1991 som enskild firma med organisationsnummer 19690727-5587. Den 1 november 2015 övergick verksamheten i Glada Jyckar AB med organisationsnummer 559028-1829.

Post-, besöks- och faktureringsadress:
Glada Jyckar AB
Ålstensgatan 2 (baksidan)
16765 Bromma

Dela på facebook
Dela på twitter
Dela på email
Dela på print