Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter Glada Jyckar

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Glada Jyckar. Du är välkommen att kontakta oss via mail eller telefon. Vi kan ibland vara svåra att få tag på via telefon eftersom vi jobbar oregelbundna tider och ofta är upptagna med kurser och privatträningar. Vi tar också ”helg” på oregelbundna tider (eftersom vi ofta jobbar när majoriteten har helg). Lämna därför ett meddelande på mobilsvar så återkommer vi så fort vi kan!

VÄLKOMNA!

Glada Jyckar-gänget (fr v Mikaela, Fanny, Kicki, Rose-Marie, Sadie, Mari samt vovvarna Henry och Tage)

Kicki Fellstenius, fd Kjellberg Wramner (Stockholm – Bromma m fl)
Hundpsykolog, hundcoach/hundinstruktör, hundbeteendevetare, samt grundare/ägare till Glada Jyckar
kicki@gladajyckar.se
070-6824347

Mari Ringkvist (Stockholm – Bromma och Hammarby Sjöstad)
Hundcoach/hundinstruktör, SNWK-instruktör och hundbeteendevetare
mari@gladajyckar.se
073-9528081

Fanny Modig (Stockholm – City)
Hundcoach/hundinstruktör och snart hundpsykolog
fanny@gladajyckar.se
070-3651651

Rebecca Rudhe (Stockholm – Bromma och Hammarby Sjöstad)
Hundcoach/hundinstruktör och etolog
rebecca@gladajyckar.se
0735-372681

Mikaela Tonneman (Stockholm – Bromma)
Hundcoach/hundinstruktör och hundbeteendevetare
mikaela@gladajyckar.se
076-8619006

Sadie Morge Eriksson (Stockholm -Hammarby Sjöstad m fl)
Hundpsykolog, hundcoach, instruktör och terapihundsförare
sadie@gladajyckar.se
073-3642101

Stina Petersson (Göteborg)
Hundcoach och hundinstruktör
stina@gladajyckar.se
073-5018812

Albin Wramner
Webmaster
albin@gladajyckar.se
076-0220207

info@gladajyckar.se (eller använd kontaktformuläret nedan) eller kurs@gladajyckar.se.
Alla kursanmälningar görs via bokningsformuläret på respektive kurs.
www.gladajyckar.se
www.facebook.com/gladajyckar
I
nstagram: @gladajyckar #gladajyckar

Bankgiro: 849-2605
Swish: 123 123 9771
Organisationsnummer: 559028-1829 – Innehar f-skattesedel
Moms/VAT: SE559028182901
Glada Jyckar grundades 1991 som enskild firma med organisationsnummer 19690727-5587. Den 1 november 2015 övergick verksamheten i Glada Jyckar AB med organisationsnummer 559028-1829.

Post-, besöks- och faktureringsadress:
Glada Jyckar AB
Ålstensgatan 2 (baksidan)
16765 Bromma

 

Ämne

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt telefonnummer (helst mobil)

Ditt meddelande